KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17388023

nr 1738 8023

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad Berndtsson, daterad 1958, bladets mått: 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm

måndag 10 november 2025
kl 18:49:38